Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pariska a její životopísek***

15. 12. 2007

Paris Hilton aneb největší průšvihářka na světě!!!

Modelka,Herečka

Datum narození:17.02.1981
Místo narození:New York, USA
Znamení:Vodnář


Životopis: Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton, přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris(první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.Potrpí si na průšvihy a chodí ráda na mejdany.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucínko..good

(Pepoonka, 23. 12. 2007 12:42)

Luciánko máš to tu moc krásný všechno uppa všechno a mocka moc se mi tu líbí jsi šikovná ty můj GEMÍKU--(gemík jen pro ty co to chápu takže já,lula) že? XD